Zbiorniki Kingspan

Zamów tel. 62 508 33 00.

78535

Mobilne zbiorniki na olej napędowy TruckMaster® o pojemności od 200 – 900 litrów

Mobilny zbiornik na olej napędowy TruckMaster® marki Kingspan Titan to oferta lekkich, przenośnych zbiorników do przechowywania i dystrybucji oleju napędowego. Produkty są zgodne z wymogami ADR. TruckMaster® to gwarancja szybkiej i bezpiecznej dostawy oleju napędowego, która pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy. Przewóz tej substancji jest wygodniejszy niż kiedykolwiek.

78533

Magazynowanie i dystrybucja oleju napędowego z FuelMaster®

Przeznaczeniem zbiorników FuelMaster® jest magazynowanie i wewnętrzna dystrybucja oleju napędowego. Innowacyjny system wyposażenia umożliwia m.in. monitorowanie poziomu oleju napędowego z dowolnego miejsca na świecie. FuelMaster® to doskonałe rozwiązanie dla firm transportowych, budowlanych czy producentów rolnych wykorzystujących zbiorniki dystrybucji oleju napędowego w codziennej działalności. Produkt dostępny jest w opcji wyposażenia standardowego i wersji PRO.

62313

Zbiornik Biotank – magazynowanie biopaliw

Zbiornik Biotank jest przeznaczony do magazynowania i wewnętrznej dystrybucji biopaliw.

Urządzenie jest dostępne w pojemnościach 1200, 2500, 3500, 4000, 5000 i 9000 litrów.

61513

Jedno- i dwupłaszczowe zbiorniki na olej opałowy

Jednopłaszczowe i dwupłaszczowe zbiorniki na olej opałowy marki Kingspan Titan to bezpieczny i wygodny sposób na przechowywanie oleju opałowego. Zbiorniki znajdują zastosowanie we wszystkich budynkach wykorzystujących tę substancję do ogrzewania.

Konstrukcja zbiornika, nowoczesny design oraz wysoka jakość produktu sprawiają, że zbiorniki na olej opałowy są idealnym rozwiązaniem zarówno dla domów prywatnych, zakładów przemysłowych, jak i wspólnot mieszkaniowych.

Wyrób jest dostępny w pojemnościach od 200 do 9000 litrów.