62 7428948
ksiegowosc@aramir.eu

Mobilne zbiorniki na olej napędowy TruckMaster® o pojemności od 200 – 900 litrów

Wyrób dostępny jest w czterech pojemnościach od 200 do 900 litrów. Specjalna konstrukcja zbiornika oraz wykorzystywany do produkcji wysokiej jakości polietylen powoduje, że zbiorniki wykazują dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne, zmienne warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV. Kingspan Titan TruckMaster® wyróżnia: wysoka jakość, wytrzymałość i funkcjonalność

Zbiorniki na olej napędowy o pojemności 430 i 900 litrów są zgodne z wymogami Umowy Europejskiej (ADR), dotyczącej międzynarodowego przewozu drogowego towarów niebezpiecznych. Zbiorniki TruckMaster® o pojemności poniżej 300 litrów mogą być wykorzystywane do transportu oleju napędowego na podstawie umowy ADR punkt 1.1.3.1 c. Produkt jest objęty gwarancją na szczelność i gwarancją na wyposażenie Korzyści z użytkowania produktu

  • Tankowanie w dowolnym miejscu – Funkcjonalność i efektywność urządzenia, umożliwia dostarczanie oleju napędowego do miejsc, w których tankowanie ze zbiorników stacjonarnych byłoby niemożliwe np. nierówny i nieutwardzony teren, place budowy, itd.
  • Niezawodność – Zbiorniki TruckMaster® są objęte 5 letnią gwarancją na płaszcz i 2 letnią gwarancją na wyposażenie. Kingspan Environmental zapewnia sprawny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny przez cały okres użytkowania produktu.
  • Najważniejsze zalety konstrukcyjne – Specjalnie wymodelowane dno zbiorników umożliwia ich przemieszczanie za pomocą wózka widłowego. Ponadto zbiorniki TruckMaster® o pojemności 430 i 900 litrów są wyposażone w uchwyty służące do podnoszenia produktu np. dźwigiem. Unikalna, wewnętrzna konstrukcja zbiornika zapobiega nadmiernym ruchom cieczy gwarantując jej bezpieczny transport. Zamykana pokrywa zabezpiecza wyposażenie produktu m.in. przed bezpośrednim działaniem czynników zewnętrznych.
  • Efektywne koszty transportu – Innowacyjny kształt zbiorników TruckMaster® o pojemności 200 i 300 litrów wpływa na redukcję kosztów logistycznych i transportowych.
  • Ochrona środowiska – Akcesoria umieszczone są w specjalnie zaprojektowanej wnęce zapobiegającej wyciekowi oleju na zewnątrz zbiornika w przypadku jego nieumyślnego rozlania lub przelania podczas napełniania TruckMaster®.

OPIS / POJEMNOŚĆ NOWY
TM200
NOWY
TM300
TM200 TM430 TM900
Pływakowy wskaźnik poziomu paliwa w zbiorniku
Przewód ssawny 1” z filtrem siatkowym
Zawór odcinający na przewodzie ssącym
Pompa 12 V DC o wydajności maks. 50 l/min
6-metrowy kabel zasilający z zaciskami
Przewód dystrybucyjny o długości 4 m
Przewód dystrybucyjny o długości 3,7 m
Nalewak automatyczny
Odpowietrznik o konstrukcji zapobiegającej wylewaniu się cieczy podczas transportu
Pokrywa zamykana na klucz
Pokrywa z możliwością dodatkowego zabezpieczania (kłódka)
Pokrywa z siłownikami pneumatycznymi
4 metalowe szekle do bezpiecznego podnoszenia
Lampa akumulatorowa LED
Pompa 24 V DC o wydajności maks. 50 l/min
Pompa 12/24 V DC o wydajności maks. 70/35 l/min
Pompy 12 V lub 24 V DC o wydajności maks. 85 l/min
Pompa 230 V AC o wydajności maks. 56 l/min
Przepływomierz cyfrowy o maks. dokładności +/- 1%, zamocowany przy nalewaku
Przepływomierz cyfrowy o maks. dokładności +/- 1%, zamocowany przy wyjściu pompy
Kod produktu* 00700** 00700** OTM00200DG/* OTM00430DG/* OTM00900DG/*

* Końcówka kodu jest uzależniona od wyposażenia produktu.
Wyposażenie standardowe.
Wyposażenie opcjonalne.